نتیجه های گذشته
متاسفانه هیچ نتیجه ای یافت نشد
تمامی مناطق

اطلاعات تماس مرکز مشاوره افق سلامت صادقیه

صادقيه بلوار آيت الله كاشاني بعد از بلوار اباذر پلاك ٥٩ طبقه ٢ شرقي

موقعیت مکانی
از قسمت زیر نوبت بگیرید
متاسفانه هیچ نتیجه ای یافت نشد
متاسفانه هیچ کلینیکی برای ایشان در نظر گرفته نشده است
تمامی نوبت های حضوری ، در این بازه زمانی پر می باشد

درباره مرکز مشاوره افق سلامت صادقیه

1 ـ تشخیص دقیق : با استفاده از سیستم ارجاع که مستقیماً توسط ماندانا شعبان انجام می شود و با استفاده از روش های نوین ارزیابی ، تشخیص دقیق در مورد شما مشخص می شود و به درمانگری ارجاع داده می شود که در مورد تشخیص شما تخصص دارد ، بنابراین به طور قطع از جلساتتان نتیجه رضایت بخش خواهید گرفت .

2 ـ درمان توسط متخصصین با تجربه و با تخصص مشخص در کلینیک افق سلامت ، با بیش از 40 درمانگر مجرب که اکثراً از اساتید به نام دانشگاهی و دارای مدرک دکتری هستند و به طور تخصصی در یک حیطه خاص پژوهش و درمان می کنند حیطه های مثل افسردگی ، اضطراب ، وسواس ، مشاوره قبل از ازدواج ، زوج درمانی ، اختلال شخصیت ، فرزند پروری ، کودک ، نوجوا بنابراین در افق سلامت هرکس جای خود نشسته است .

3 ـ متخصصین کلینیک افق سلامت به صورت تیمی با یکدیگر کار می کنند . اگر شما به دلایلی نیاز به مشاوره چند متخصص به صورت همزمان را داشته باشید ، مثلاً روانپزشک و روان شناس و یا گفتار درمانگر و متخصص کودک همکاران با ارتباطی که با یکدیگر دارند در راستای درمان شما با یکدیگر همکاری می کنند و این درمان ها همگی توسط مدیریت ارزیابی و بررسی می شود .

4 ـ امکانات مرکز ما فقط محدود به ساکنین تهران نیست . مراجعینی در خارج از کشور و شهرستان ها که دسترسی به درمان مناسب را ندارند می توانند از خدمات تلفنی مرکز ما بهره ببرند .

5 ـ نزدیک به 90 درصد از همکاران ما فارغ التحصیلان دانشگاه های سراسری تهران و همگی از اعضای سازمان نظام روان شناسی هستند .
اطلاعات نوبت درخواستی

آیا نوبت پذیرش در روز در تاریخ ساعت برای شما ثبت شود؟

لطفا در صورتی که علائمی مانند تب، سرفه یا سابقه تماس با فرد مبتلا به کرونا طی دو هفته اخیر داشته اید از مراجعه به مطب خودداری کنید. در هنگام مراجعه حتما از ماسک استفاده کنید و جز در موارد ضروری بدون همراه مراجعه نمایید. با تشکر

بدون اتلاف وقت و به جای مراجعه به مطب، تلفنی و یا به صورت چت با پزشک متخصص گفتگو کنید.

پزشکان متخصص پوست و مو
+3
پزشکان متخصص زنان و زایمان
+3
پزشکان متخصص اورولوژی
+3
و صد ها پزشک و متخصص دیگر ...
letter
۱۰۰٪ حفظ
حریم شخصی
speed
پاسخگویی
سریع پزشک
money
تضمین
بازگشت وجه
go consult
%50 تخفیف اولین مشاوره
FST-50