نتیجه های گذشته
متاسفانه هیچ نتیجه ای یافت نشد
تمامی مناطق

اطلاعات تماس کلینیک تخصصی پوست ، مو و لیزر دکتر یوسف

تهران - الهیه - خیابان مریم شرقی - خیابان امین - مجتمع اس ام پی (SMP) - طبقه دوم - واحد B

از قسمت زیر نوبت بگیرید
بخش
متاسفانه هیچ نتیجه ای یافت نشد
متاسفانه هیچ کلینیکی برای ایشان در نظر گرفته نشده است
تمامی نوبت های ویزیت تشخیصی ، در این بازه زمانی پر می باشد

درباره کلینیک تخصصی پوست ، مو و لیزر دکتر یوسف

کلينيک دکتر یوسف داراي تيم تخصصي پيوند مو ، در راس آن متخصصين پوست، مو و زيبايي و ساير پزشکان که سال ها در زمينه کاشت مو فعاليت دارند.
کلینیک تخصصی دکتر یوسف پیشرو در جوانسازی 4D با لیزر فوتونا در ایران و تنها مرکز تخصصی می باشد که تمامی اعمال انجام شده با لیزر توسط پزشک متخصص در آن صورت می گیرد.
اين کلينيک با تجربه چندين ساله خود يعني از سال داراي بالاترين رکورد تعداد افرادي است که تحت عمل پيوند موي طبيعي قرارگرفته اند.
گروه کلینیک تخصصی دکتر یوسف تمام توان خود را در زمينه يادگيري و آموزش جديدترين راهکارها و متدهاي جهاني اين عرصه با سفر به نقاط مختلف جهان، تحقيق، مصاحبه و حضور در جلسات کاشت مو بکارگرفته، تا بتواند طبيعي ترين نتيجه پيوند و رضايت خاطر مراجعه کنندگان در کوتاه ترين زمان ممکن را فراهم آورد.
اعضاي اين کلينيک صبورانه و متعهدانه با تاکيدي دال بر تخصص و تبحر، مهارت و علاقه مندي خود را با اين حرفه به نمايش گذاشته اند و همين امر، يکي از وجوه تمايز اين کلينيک تخصصي با ساير فعالان اين عرصه مي باشد.
مراجعه کنندگان مي توانند با حضور در جلسات مشاوره رايگان با متخصصين اين مجموعه مشورت نمايند و پس از بررسي وضعيت ايشان، بهترين و رضايت بخشترين شيوه، مختص شخص مراجعه کننده، پيشنهاد خواهد شد.

لیست پزشکان کلینیک تخصصی پوست ، مو و لیزر دکتر یوسف

اطلاعات نوبت درخواستی

آیا نوبت پذیرش در روز در تاریخ ساعت برای شما ثبت شود؟

لطفا در صورتی که علائمی مانند تب، سرفه یا سابقه تماس با فرد مبتلا به کرونا طی دو هفته اخیر داشته اید از مراجعه به مطب خودداری کنید. در هنگام مراجعه حتما از ماسک استفاده کنید و جز در موارد ضروری بدون همراه مراجعه نمایید. با تشکر

بدون اتلاف وقت و به جای مراجعه به مطب، تلفنی و یا به صورت چت با پزشک متخصص گفتگو کنید.

پزشکان متخصص پوست و مو
+3
پزشکان متخصص زنان و زایمان
+3
پزشکان متخصص اورولوژی
+3
و صد ها پزشک و متخصص دیگر ...
letter
۱۰۰٪ حفظ
حریم شخصی
speed
پاسخگویی
سریع پزشک
money
تضمین
بازگشت وجه
go consult
%50 تخفیف اولین مشاوره
FST-50