نتیجه های گذشته
متاسفانه هیچ نتیجه ای یافت نشد
تمامی مناطق
متاسفانه خدمت آنلاینی توسط پزشک ارائه نمی‌شود
دریافت مشاوره از پزشک های منتخب «روانشناسی و مشاوره»
پوریا رضائی
نیوشا احمدیان
آسیه برجی
حدیثه خاکسار
مریم جان فدا

درباره مانی رفیعی اردستانی

سابقه کار (سال): 8 سال
من مانی رفیعی هستم. در سال ۱۳۶۵ در تهران متولد شده ام. تحصیلات کارشناسی خودم را در رشته شیمی، در دانشگاه صنعتی شریف انجام داده ام و سپس از سال ۱۳۸۷ با توجه به علاقه ام به رشته روان شناسی تحصیلات و فعالیت هایم را در این زمینه متمرکز کردم. در سال ۱۳۹۱مدرک کارشناسی ارشدم را در رشته روان شناسی بالینی از دانشگاه علامه طباطبایی اخذ کردم و از همان سال با کسب رتبه ۱۱ کنکور سراسری دکتری در رشته روان شناسی، مشغول تحصیل در مقطع دکترا، در رشته روان شناسی عمومی در دانشگاه علامه طباطبایی شده و در سال ۹۷ پایان نامه دکتری ام را با عنوان “بررسی پدیدار شناسی تجربه فقدان و نقش آن در شکل دهی روایت زندگی جوانان” دفاع کردم. پس با این اوصاف در حال حاضر دکتر مانی رفیعی هستم!
فعالیت های من به طور کلی به دو دسته روان شناسی صنعتی و سازمانی و روان شناسی بالینی تقسیم می شود:
روان شناسی صنعتی و سازمانی
در سال ۱۳۸۹ در پایه گذاری و طراحی نخستین واحد روان شناسی صنعتی در بخش خصوصی ایران در گروه صنعتی زر مشارکت داشتم و از آن تاریخ به عنوان مشاور و کارشناس در زمینه های روان شناسی صنعتی و روان سنجی، منابع انسانی و روان شناسی تبلیغات و فروش با این سازمان در حال همکاری شدم. از سال ۱۳۹۳ به عنوان مدیر سرمایه های انسانی گروه صنعتی زر منتصب شدم و تا سال ۹۵ به این همکاری ادامه دادم. همچنین در همین مدت با شرکت های متعددی، به عنوان مشاور، در حوزه های روان شناسی صنعتی و سازمانی و مدیریت منابع انسانی همکاری داشته ام. در حال حاضر به عنوان مشاور روان شناسی صنعتی و سازمانی و منابع انسانی در  شرکت هایی با زمینه کاری معدن، لجستیک، بیمه، خدمات عمومی، نفت و گاز و … مشغول به کار هستم، که برجسته ترین آنها شرکت آسفالت طوس است.
روان شناسی بالینی و روان درمانی
در حوزه روان درمانی، از سال ۱۳۹۱ با کلینیک بیدار، به مدیریت آقای دکتر محمود گلزاری همکاری خودم را آغاز کردم و این همکاری تا پایان سال ۱۳۹۴ ادامه داشت. از اواخر سال ۹۴ در مطب شخصی ام مشغول به روان درمانی هستم و همچنین به صورت آن لاین به مراجعانی که به دلیل بعد مسافت امکان حضور در کلینیک را ندارند مشاوره می دهم. زمینه های اصلی فعالیتم در این حوزه شامل: افسردگی، سوگ، اضطراب، اعتیاد و مشکلات ارتباطی می شود. هر چند که بیشترین توانم را در درمان افسردگی گذاشته ام. رویکرد من در درمان اگزیستانسیال (وجودی) است، هر چند که در درمان هایم از سایر رویکردهای روان شناسی به حسب نیاز سود می برم.
سایر فعالیت ها
سایر فعالیت های من شامل تدریس در دانشگاه علامه طباطبایی از سال ۹۴ در درس های آسیب شناسی روانی و مباحث اساسی در روان شناسی و تدریس در دانشگاه آزاد اسلامی در مقطع کارشناسی ارشد در درس آسیب شناسی روانی پیشرفته، تدریس مهارت های زندگی در دبیرستان علامه حلی (استعدادهای درخشان تهران)، برگزاری کارگاه های متعدد عمومی مانند: اضطراب اجتماعی، کنترل استرس، یافتن معنای زندگی و … ، کارگاه های مرتبط با روان شناسی صنعتی و بازار مانند: اصول رفتار سازمانی، کار تیمی، روش های حل مسئله در تبلیغات و فروش و … ، کارگاه های ویژه روان شناسان مانند: بررسی تغییرات DSM 5، شخصیت و کار و …، همچینن مشاوره در خصوص موضوع، شیوه نگارش و تحلیل داده های پایان نامه ها، و نگارش مقالات مختلف  می شود.

برای ثبت امتیاز پاسخ دهید

زمان انتظار در مطب
نحوه برخورد ورفتار پزشک
تشخیص دقیق
نحوه برخورد پرسنل
سهولت وقت گرفتن
اطلاعات نوبت درخواستی

آیا نوبت پذیرش در روز در تاریخ ساعت برای شما ثبت شود؟

لطفا در صورتی که علائمی مانند تب، سرفه یا سابقه تماس با فرد مبتلا به کرونا طی دو هفته اخیر داشته اید از مراجعه به مطب خودداری کنید. در هنگام مراجعه حتما از ماسک استفاده کنید و جز در موارد ضروری بدون همراه مراجعه نمایید. با تشکر

از قسمت زیر نوبت بگیرید
متاسفانه هیچ کلینیکی برای ایشان در نظر گرفته نشده است
متاسفانه هیچ خدمتی یافت نشد
تمامی نوبت های مربوط به دکتر مانی رفیعی اردستانی در این بازه زمانی پر می باشد
گرفتن نوبت

آیا برای گرفتن نوبت اطمینان دارید؟

دیگر متخصصین روانشناسی بالینی