نتیجه های گذشته
متاسفانه هیچ نتیجه ای یافت نشد
تمامی مناطق
متاسفانه خدمت آنلاینی توسط پزشک ارائه نمی‌شود
دریافت مشاوره از پزشک های منتخب «زنان و زایمان»
پریسا دینی
فاطمه حسینی
فهیمه نخستین
نیره صادقی
افروز آزاد

درباره سروگل شهریور

كتر سروگل شهريور جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی در شیراز، دکتر سروگل شهریور فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی شیراز می باشند.
دکتر سروگل شهریور پس از اخذ مدرک دکترای پزشکی عمومی، در سال 1392 با مدرک تخصص زنان، زایمان و نازایی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز فارغ التحصیل گردیدند.

دکتر سروگل شهریور متخصص زنان در شیراز به فعالیت پزشکی مشغول می باشند و خدمات درمانی به بانوان ارائه می نمایند. برخی از خدمات درمانی که توسط دکتر سروگل شهریور متخصص زنان در شیراز ارائه می شود شامل مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره قبل از بارداری، درمان نازایی، مراقبت های دوران بارداری، انجام زایمان طبیعی و سزارین، مراقبت های دوران یائسگی، درمان بیماری های عفونی و سایر بیماری های دستگاه تناسلی زنان، درمان اختلالات قاعدگی، معاینات دوره ای جهت پیشگیری از سرطان های زنان، سونوگرافی در زنان و مامایی، انجام پاپ اسمیر، جراحی زیبایی زنان، انجام انواع جراحی های زنان مانند میومکتومی، هیسترکتومی، لاپاراسکوپی و غیره می باشد.

اطلاعات بیشتر در مورد آدرس و شماره تلفن مطب، روزهای حضور در مطب و غیره را می توانید در ادامه پروفایل دکتر سروگل شهریور متخصص زنان در شیراز مشاهده نمائید.

اطلاعات تماس سروگل شهریور

شیراز - خیابان اردیبهشت غربی - جنب اداره محیط زیست - ساختمان اول - طبقه 3

برای ثبت امتیاز پاسخ دهید

زمان انتظار در مطب
نحوه برخورد ورفتار پزشک
تشخیص دقیق
نحوه برخورد پرسنل
سهولت وقت گرفتن
اطلاعات نوبت درخواستی

آیا نوبت پذیرش در روز در تاریخ ساعت برای شما ثبت شود؟

لطفا در صورتی که علائمی مانند تب، سرفه یا سابقه تماس با فرد مبتلا به کرونا طی دو هفته اخیر داشته اید از مراجعه به مطب خودداری کنید. در هنگام مراجعه حتما از ماسک استفاده کنید و جز در موارد ضروری بدون همراه مراجعه نمایید. با تشکر

از قسمت زیر نوبت بگیرید
مطب دکتر سروگل شهریور
مطب دکتر سروگل شهریور مطب دکتر سروگل شهریور
متاسفانه هیچ خدمتی یافت نشد
تمامی نوبت های مربوط به دکتر سروگل شهریور در این بازه زمانی پر می باشد
گرفتن نوبت

آیا برای گرفتن نوبت اطمینان دارید؟