نتیجه های گذشته
متاسفانه هیچ نتیجه ای یافت نشد
تمامی مناطق
متاسفانه خدمت آنلاینی توسط پزشک ارائه نمی‌شود
دریافت مشاوره از پزشک های منتخب «سلامت دهان و دندان»
تینا صادقی
محمدمهدی کریمی
هانیه مدی
آزاده خردیار
پویه روحانی

درباره مژگان آزادخواه

دكتر مژگان آزادخواه جراح دندانپزشك ، فارغ التحصيل سال ١٣٧٥ از دانشگاه دندانپزشكى مشهد و شماره نظام پزشكى ٥٧٦٨٨ داراى ٢٣ سال سابقه كار در حيطه دندانپزشكى با تجربه بالا و يكى از بهترين دندانپزشكان ترميمى و زيبايى واقع در خيابان ونك ، ملاصدرا ى تهران است كه داراى فلوشيپ ترميمى زيبايى Esthetic cosmetic در سال هاى ٢٠٠٨ و ٢٠١٣ مى باشد كه دوره ى دندانپزشكى ترميمى و زيبايى را در حضور پروفسور دکتر برقى و آقاى دكتر يزدانى در سال ٢٠١٣ گذرانيده است . معالجه ريشه (RCT) توسط ايشان با استفاده از دستگاه اندو روتارى و RVG با دقت بسيار بالا و اندازه گيرى دقيق طول كانال در يك جلسه و بدون درد انجام مى شود . دكتر مژگان آزادخواه داراى فلوشيپ و گواهينامه معتبر ايمپلنت از آلمان در سال هاى ٢٠٠٤ و ٢٠١٥ مى باشد همچنين در سال هاى ٢٠١٣ و ٢٠١٦ از كشور هاى سوئيس و فرانسه فلوشيپ ايمپلنت دريافت نموده است . ايشان در طى سال هاى ٢٠٠٩ ، ٢٠١١ و ٢٠١٢ توسط پروفسوردکتر Lee از كشور كره ى جنوبى گواهينامه معتبر ايمپلنت را دريافت نموده است.

كليه كارهاى ايمپلنت همراه با ضمانت نامه كتبى و با استفاده از جديدترين متدها و سيستم هاى روز دنيا توسط ايشان ارائه مى گردد . دكتر آزادخواه مدرك دندانپزشكى ديجيتال (Digital dentistry ) را از دانشگاه تهران در سال ٢٠١٩ و زير نظر آقاى دكتر عليرضا رضايى و آقاى دكتر ركن دريافت نموده است كه دندانپزشكى ديجيتال تحولى نو در علم نوين دندانپزشكى محسوب مى گردد . دكتر مژگان آزادخواه جزء يكى از برترين دندانپزشكان موجود در زمينه ديجيتال است كه با اسكن فك بيمار و آناليز توسط نرم افزار بهترين مكان جهت قرار دادن ايمپلنت را بررسى نموده و ايمپلنت را در دقيق ترين جاى ممكن جایگذاری مى كند، 
همچنين با طراحى دقيق توسط نرم افزار در كمترين زمان روكش هايى با بالاترين كيفيت و دقت براى بيماران فراهم مىنمايد.
دكترمژگان آزادخواه دوره ى جامع ليزر را زيرنظر پروفسور دكتر بهزادهوشمند و پروفسور Anoop Maini و پروفسور Wolfgang Riechter در سال ٢٠١٤ با گواهى معتبر از انگلستان دريافت نموده است.

كليه جراحى هاى لثه بدون درد و خونريزى و با كمك ليزر توسط ايشان انجام مى گيرد ، روش هاى بكار گرفته توسط ايشان باعث تسريع در بهبود زخم هاى مخاط دهان و تسريع در بهبود آفت و تبخال مى گردد. تسريع برداشت تغيير رنگ لثه هاى تيره ى مايل به قهوه اى و همچنين تسريع در سفيد كردن دندان ها نيز از ديگر مزيت هاى روش هاى بكار گرفته شده توسط ليزر مى باشد .
کلیه خدمات دندانپزشکی در فضایی كاملاً بهداشتى و استريل با نظارت بسيار دقيق صورت مى گيرد و تمامى مواد مورد استفاده در مطب داراى بالاترين كيفيت بوده و از برند هاى بسيار معروف و معتبر استفاده مى گردد . ویزیت و طرح درمان رایگان میباشد و تمام سعى اين مركز بر اين است كه محيطى آرام و دلنشين را براى بيماران فراهم نمايد .

اطلاعات تماس مژگان آزادخواه

دکتر مژگان آزادخواه

موقعیت مکانی
تهران، ونک، ملاصدرا، جنب بیمارستان بقیه الله، پلاک ۲۰۰، مجتمع پزشکان صدرا، طبقه دوم، واحد ۵

ویدیو های مژگان آزادخواه

00:40

از ترمیم دندان تا کامپوزیت و زیبایی

00:53

بلیچینگ دندان اینطوری انجام میشه

00:40

دکتر مژگان آزادخواه

میانگین امتیازات: 4 نفر

برای ثبت امتیاز پاسخ دهید

زمان انتظار در مطب
نحوه برخورد ورفتار پزشک
تشخیص دقیق
نحوه برخورد پرسنل
سهولت وقت گرفتن

آخرین نظرات

توسط این پزشک ویزیت شده اند احمد حق شناس 2 سال پیش
گزارش تخلف

باسلام بنده اولابعداز عصب کشی پانسمان خانم دکتر برای پرکردندندان من وقت بعدی رابااقای دکتر همکارخودگذاشتن که برای اولینباربود این موردروتجربه میکنم که برای یک دندانپرکردن زیردست دودندانپزشک کارمانجام بشود .نمیدونم ایشون چه دلیلیبرای اینکاردارن ولی از منشیشون پرسیدم گفتن کارپرکردن شما درتخصص اقای دکتره !!!! مورددوم اینکه درابتدابرای گرفتن عکس من باتوجه به اینکه فقطیک دندانم مشکل داشت ولی ایشون چهاردندان منودر نسخه نوشته بودن برای عکس گرفتن که هزینه عکسبرداری منوچهاربرابرکرد ومعلومه که بااون مرکزعکسبرداری تعامل مالی دارن و به هم نون قرض میدن اونم تواین شرایط بداقتصادی ،بجای اینکه بفکرمردم باشن بفکرپرکردن جیب خودشون وحسابهای بانکیشونن . واقعاکتاسفم که تواین مملکت شرافت کاری زیرسوال رفته و همه بفکرمنافع شخصی خودشون هستن.

توسط این پزشک ویزیت شده اند تقی محمد 2 سال پیش
گزارش تخلف

توسط این پزشک ویزیت شده اند معصومه موسوی 2 سال پیش
گزارش تخلف

معصومه موسوی 2 سال پیش
گزارش تخلف

اطلاعات نوبت درخواستی

آیا نوبت پذیرش در روز در تاریخ ساعت برای شما ثبت شود؟

لطفا در صورتی که علائمی مانند تب، سرفه یا سابقه تماس با فرد مبتلا به کرونا طی دو هفته اخیر داشته اید از مراجعه به مطب خودداری کنید. در هنگام مراجعه حتما از ماسک استفاده کنید و جز در موارد ضروری بدون همراه مراجعه نمایید. با تشکر

از قسمت زیر نوبت بگیرید
دکتر مژگان آزادخواه
دکتر مژگان آزادخواه دکتر مژگان آزادخواه
متاسفانه هیچ خدمتی یافت نشد
تمامی نوبت های مربوط به دکتر مژگان آزادخواه در این بازه زمانی پر می باشد
گرفتن نوبت

آیا برای گرفتن نوبت اطمینان دارید؟