مشاوره آنلاین پزشکی
با بهترین متخصصین زنان و زایمان

کد تخفیف : CLT50
شروع مشاوره

مزایای مشاوره آنلاین با پزشک زنان

امکان ارسال پیام صوتی و تصویر آزمایش
مشاوره با بهترین پزشکان متخصص و متعهد
در هر ساعت شبانه روز با پزشکت گفتگو کن
گفتگو با پزشک متخصص بدون نیاز به مراجعه

گفتگو و مشاوره آنلاین با بهترین متخصصین بیماری های زنان و زایمان و نازایی

از بین بهترین پزشکان متخصص زنان و زایمان، به صورت متنی و صوتی با پزشکت به صورت آنلاین گفتگو کن.

گفتگو و مشاوره پزشکی، با متخصصین زنان و زایمان به صورت آنلاین

در شرایط کرونا نیازی به مراجعه به مراکز درمانی ندارید، کافیه سوالاتتون رو به صورت متنی و یا صوتی از متخصصین بپرسید و با بهترین پزشکان گفتگو کنید

شروع مشاوره

جدیدترین پزشکان متخصص اضافه شده در مشاوره آنلاین

اپلیکیشن مشاوره پزشکی

در اپلیکیشن مشاوره پزشکی طبینجا در هر ساعت از شبانه روز سوال خود را به صورت آنلاین مطرح کنید. به سادگی از بین پزشک‌های متخصص و فوق تخصص زنان و زایمان مشاوره بگیرید. تا پزشکان در سریعترین زمان پاسخ شما را بدهند.

برای گفتگوی آنلاین با متخصص زنان و زایمان

متخصص یا پزشک مورد نظر خود را از میان متخصصین زنان انتخاب کنید

سوال خود را همراه اطلاعات بیماری از متخصص مورد نظر بپرسید

هزینه گفتگو ومشاوره با پزشک را به صورت آنلاین پرداخت کنید

پس از تایید پزشک، تصویر آزمایش و یا فایل صوتی ارسال کنید

پس از پایان مشاوره پزشکی، کیفیت مشاوره خود را از طریق نظرسنجی اعلام کنید

چطور بهترین متخصص زنان و زایمان را پیدا کنم؟

در سامانه طبینجا، با ورود به مشاوره پزشکی و سپس زنان و زایمان، با لیستی از بهترین پزشکان مواجه می شوید. می توانید از میان این متخصصین، با توجه به نظرات و امتیاز بقیه مخاطبان، همچنین تخصص و توضیحات پروفایل آنها، بهترین متخصص را پیدا کنید.

بیماری های زنان و زایمان چیست؟

همه ی زنان از زمانی که به بلوغ می رسند باید به پزشک زنان مراجعه کنند. از جمله بیماری های زنان می توان کیست تخمدان، سندرم پیش از قاعدگی، مشکلات نازایی، عفونت های مقاربتی، اختلالات جنسی و یائسگی، بیماری های التهابی لگن، سرطان سینه و دستگاه تناسلی، بیماری های التهابی لگن و ... را نام برد که برای درمان آن ها می توانید از مشاوره آنلاین با پزشک متخصص زنان و زایمان یا دریافت نوبت آنلاین طبینجا استفاده کنید.
سوالات متداول
متخصص زنان در چه مواردی به ما کمک می‌کند؟
متخصصین زنان و زایمان، بر مسائل مربوط به بانوان می پردازند. این متخصصین در موارد مربوط به بیماری های زنان، از زمان تصمیم به بارداری تا زمان زایمان و پس از آن، برای چکاپ های سالانه، همچنین عمل های جراحی زنان به ما کمک می کنند.
مامایی با تخصص زنان و زایمان چه تفاوتی دارد؟
مامایی تنها مخصوص مادران باردار و مراحل زایمان و قبل و بعد از آن نیست، بلکه برای درمان‌های اولیه نازایی و مشکلات و عفونت‌های خانم‌هامی تواند اقدامات اولیه را انجام دهد. متخصص زنان و زایمان، دوره پزشکی عمومی و تخصص زنان و زایمان را گذرانده و انواع مشکلات و بیما‌ری‌های مربوط به زنان را تشخیص داده و درمان می‌کند و قادر به انجام جراحی است. در نتیجه، تخصص زنان و زایمان و مامایی، دو حرفه‌ی مستقل اما مکمل یکدیگرند.
مشاوره آنلاین با متخصص زنان چطور ممکن است؟
از طریق سامانه طبینجا، می توانید برای بهترین متخصصین در این زمینه پیام متنی، صوتی و جواب آزمایش ارسال کنید. آن ها در اولین فرصت به پیام های شما پاسخ داده و تا زمان پاسخگویی کامل به شما مکالمه خاتمه نمی یابد.
نازایی چیست و و چه روش های درمانی دارد؟
زمانی که یک زوج پس از مدتی رابطه جنسی بدون جلوگیری، در بارداری ناتوان باشند، دچار ناباروری یا نازایی هستند. ناباروری علل متفاوتی دارد و برای درمان آن روش های مختلفی با توجه به علت اصلی آن وجود دارد. این درمان ها میتوانند شامل استفاده از تخمک اهدایی، جراحی، درمان های دارویی، روش های کمک باروری مانند ivf، لقاح خارج یا داخل از رحم و یا رحم اجاره ای باشند.
چه مدت زمان میبرد تا متخصصین پاسخگوی سوال من باشند؟
پزشکان طبینجا تا حدود حداکثر 12 ساعت بعد از ثبت درخواست شما پاسخگوی سوال پزشکی شما هستند.