ثبت نام نرم افزار نوبت دهی آنلاین (ویژه پزشک)

با پر کردن فرم زیر همکاران ما با شما تماس گرفته و مراحل ثبت نام شما در سامانه ی نوبت دهی آنلاین و مدیریت مطب طبینجا انجام خواهد شد.

شماره صرفا جهت تماس با شما بوده و استفاده تبلیغاتی از آن نخواهد شد

نرم افزار و اپلیکیشن مشاوره آنلاین طبینجا

مشاوره آنلاین اپلیکشن طبینجا این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا به صورت آنلاین و از را دور، بیماران خود را ویزیت کنید و به صورت متنی، تلفنی و ویدیویی به آنها مشاوره دهید. با این روش، بیماران خود را افزایش دهید، بدون حضور در مطب یا کلینیک خود مشاوره دهید، هزینه های حضور در مطب یا کلینیک را کاهش داده و درآمد بیشتری کسب کنید.

صدور نسخه آنلاین برای بیماران

در نرم افزار طبینجا، امکان نسخه نویسی آنلاین برای تمامی افراد تحت پوشش بیمه وجود دارد؛ و از این پس بیمار برای دریافت دارو، تنها با مراجعه به داروخانه و اعلام کد ملی و کد رهگیری پیامک شده، می تواند نسبت به دریافت داروها اقدام کند.

نرم افزار مدیریت مطب طبینجا

امروزه اینترنت و ارتباطات آنلاین شاه کلید حل اکثر مشکلات محسوب می‌شود. شاید رو به رو شدن با افرادی که همه روزه برای تعیین وقت و نوبت دهی به مطب‌ها، کلینیک‌ها و بیمارستان‌ها مراجعه می‌کنند غیر قابل اجتناب به نظر برسد اما شما؛ با ثبت نام در نرم افزار مدیریت مطب طبینجا می‌توانید از حجم کثیری از این مراجعه‌کنندگان‌ حضوری بکاهید و خودتان را به هزاران مراجعی که روزانه به دنبال پزشک ایداه‌آل خود می‌گردند رایگان معرفی کنید.

اپلیکیشن و نرم افزار نوبت دهی پزشک

نوبت دهی آنلاین اپلیکشن طبینجا این امکان را برای شما ایجاد می‌کند تا بدون مراجعه‌ی حضوری و تلفنی و حضور در مطب یا کلینیک خود، در هر کجا برای مراجعین خود وقت ویزیت تعیین کنید و نگران جابه جایی وقت و شلوغی مطب خود نباشید، برنامه‌ی نوبت دهی خود را ثبت کنید و از طریق این اپلیکشن به افراد زیادی در سرتاسر ایران شناخته شوید.

مزایای استفاده از نرم افزار مدیریت مطب طبینجا

وب سایت اختصاصی پزشک

شما با ثبت نام در وب سایت اختصاصی پزشک طبینجا می‌توانید یک پروفایل شخصی با تمام اطلاعات مربوط به تخصص، تحصیلات و محل ویزیت خود ارائه دهید تا افراد و مراجعین با بازدید پروفایل تخصصی شما برای تعیین وقت آنلاین اقدام کنند و با نام و آوازه‌ی شما آشنا شوند. همچنین دیگر دغدغه‌ی تعویض وقت بیماران در مواقع لزوم و نارضایتی بیماران از وضعیت اطلاع رسانی را نخواهید داشت.

برندینگ و تبلیغات پزشک و کلینیک

در عصر ارتباطات کمتر کسی به اعتبار کلامی برای انتخاب پزشک و کلینیک بسنده می‌کند؛ اما با ثبت نام و ایجاد پروفایل تخصصی در نرم افزار مدیریت مطب طبینجا علاوه براین که با فاکتور گرفتن از مدت زمان تعیین وقت حضوری در زمان صرفه جویی می‌کنید و به کاهش هزینه‌های بردینگ می‌پردازید، به راحتی می‌توانید بین افراد و بیماران جویای پزشک معرفی شوید و افراد می‌توانند به راحتی تخصص شما، مقالات، مطالب، عکس‌ها و یا ویدئوهایی که شما مایلید با دیگران به اشتراک بگذارید را مشاهده کنند. همچنین برای تبلیغات پزشک نیز نیاز به پرداخت هزینه‌های گزاف به آژانس‌های تلیغاتی نخواهید داشت.

نرم افزار مدیریت مطب آنلاین و سیستم های مدیریت کلینیک سنتی

نرم افزار تحت وب مدیریت مطب طبینجا به گونه‌ای طراحی شده است که تمام آپشن‌های آن به شکل یک پکیج یکجا در دسترس شما قرار می‌گیرد. در این برنامه امکان خرابی، پریدن دیتا، قطع شدن شبکه و احتمالات و مشکلات سایر نرم افزار های ویندوزی دیگر وجود نداشته و تمامی موارد از قبل مورد بررسی قرار گرفته است.

افزایش مراجعان پزشک و تسریع پذیرش بیمار

با ایجاد پروفایل شخصی تخصصی در طبینجا و معرفی رایگان خود به کاربران استفاده کننده از این نرم افزار تعداد مراجعین خود را افزایش داده و زمان پذیرش بیماران خود را با سرعت بیشتری انجام دهید و در وقت خود صرفه جویی کنید. با استفاده از طبینجا منشی شما نیز زمان آزادتری را در دسترس خواهد داشت و روزانه مطب و کلینیک شما مملو از مراجعین بدون تعیین وقت قبلی نخواهد شد.

نرم افزار نوبت دهی آنلاین برای چه تخصص هایی کاربرد دارد؟

نرم افزار مدیریت مطب مشاوره و روانشناسی

نرم افزار مدیریت مطب تغذیه و رژیم درمانی

نرم افزار مدیریت مطب فیزیوتراپی

نرم افزار مدیریت مطب شنوایی سنجی

نرم افزار مدیریت مطب بینایی سنجی

نرم افزار مدیریت مطب گفتار درمانی

نرم افزار مدیریت مطب رادیولوژی و سونوگرافی

نرم افزار مدیریت مطب پوست، مو و زیبایی

نرم افزار مدیریت مطب ارتوپدی

نرم افزار مدیریت مطب چشم

نرم افزار مدیریت مطب کودکان

نرم افزار مدیریت مطب گوش، حلق و بینی

نرم افزار مدیریت مطب زنان و زایمان

نرم افزار مدیریت مطب اعصاب و روان

نرم افزار مدیریت مطب مغز و اعصاب

نرم افزار مدیریت مطب کلیه و مجاری اداری

نرم افزار مدیریت مطب قلب و عروق

نرم افزار مدیریت مطب داخلی

نرم افزار مدیریت مطب روماتولوژی و مفاصل

نرم افزار مدیریت مطب ریه و آلرژی

نرم افزار مدیریت مطب گوارش و کبد