نتیجه های گذشته
متاسفانه هیچ نتیجه ای یافت نشد
تمامی مناطق

درباره طبینجا

طبینجا یکی از استارت‌آپ‌های در حال توسعه شرکت گروه رادوین تجارت خاورمیانه است که یک گروه مشاور در زمینه‌ استارت‌آپ‌های مختلف است. تیم طبینجا بر اساس ایده‌ها و ارزش‌هایی قوی پایه‌گذاری شده تا با تکیه بر پشتوانه و پیشینه قوی این گروه شاهد ارتقای خدمات آنلاین در حوزه پزشکی و سلامت ایران باشیم. مایه فخر و مباهات ماست که در فضایی رو به رشد که نوآوری و عزم راسخ پایه و اساس آن است، در جهت بهبود صنعت تندرستی و دنیای اطرافمان فعالیت می‌کنیم. با اتکا به منش مثبت و روحیه قوی تیمی می‌خواهیم که با موفقیت روزافزون به خدمت رسانی به مشتری‌هایمان بپردازیم.

ماموریت طبینجا

ماموریت ما این است که با مطابقت دادن هوشمندانه نیازهای بیماران و خدمات ارائه شده توسط مراکز درمانی، شبکه ارتباطی بین بیماران و ارائه دهندگان خدمات درمانی ایجاد کنیم و تعامل بین دو طرف را بیشتر و مفیدتر کنیم.

پزشک
فراهم کردن بستری آنلاین برای پزشکان و مراکز ارائه دهنده خدمات درمانی برای استفاده بهینه از زمان در کنار ارائه راهکارهای قوی و مطمئن برای الکترونیکی کردن فرآیندها.
بیمار
فراهم کردن بهترین شرایط استفاده از امکانات الکترونیکی برای رسیدن به آسودگی و آرامش خاطر بیمار و دسترسی بیشتر به خدمات درمانی و جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه.

چشم انداز طبینجا

چشم انداز ما این است که علاوه بر ارائه خدمات آنلاین باکیفیت در حوزه پزشکی و سلامت، روز به روز راه‌حل‌های بی‌نقص‌تری را برای ارتباط بیمار با مراکز خدمات درمانی ارائه نماییم، به طوری که طبینجا برای هزاران پزشک و میلیون‌ها بیمار اصلی‌ترین پل ارتباطی آنلاین و قابل اعتماد در ایران باشد.

پزشک
خدمت‌رسانی به هزاران پزشک و مرکز درمانی موجود در کشور در جهت پیشبرد اهداف درمانی به بهترین نحو و جذب بیماران بیشتر با استفاده از خدمات آنلاین.
بیمار
خدمت رسانی به میلیون‌ها بیمار برای سهولت استفاده از خدمات ارائه شده توسط مرکز درمانی با استفاده از خدمات آنلاین.

تیم ما

طبینجا حاصل همکاری سه تیم متخصص از شرکت رادوین تجارت خاورمیانه است

تیم تولید، پشتیبانی و توسعه
تولید نرم‌افزارها و گسترش آن, پشتیبانی نرم‌افزاری و سخت‌افزاری پروژه
تیم تحقیق و توسعه
بررسی نیازهای پزشکان و بیماران و پوشش محتوایی حین مراحل تولید, بازاریابی و فروش
تیم بازاریابی و فروش
شناسایی بازار, برقراری ارتباط موثر با مشتریان و ارائه خدمات