مشاوره آنلاین پزشکی
با بهترین متخصصین بیماری های کودکان

کد تخفیف : CLT50
شروع مشاوره

مزایای مشاوره آنلاین با پزشکان کودکان

امکان ارسال پیام صوتی و تصویر آزمایش
مشاوره با بهترین پزشکان متخصص و متعهد
در هر ساعت شبانه روز با پزشکت گفتگو کن
گفتگو با پزشک متخصص بدون نیاز به مراجعه

گفتگو و مشاوره آنلاین با بهترین متخصصین بیماری های کودکان و نوزادان

از بین بهترین پزشکان فوق تخصص و متخصص کودکان، به صورت متنی و صوتی با پزشکت به صورت آنلاین گفتگو کن.

گفتگو و مشاوره پزشکی، با متخصصین کودکان و نوزادان به صورت آنلاین

در شرایط کرونا نیازی به مراجعه به مراکز درمانی ندارید، کافیه سوالاتتون رو به صورت متنی و یا صوتی از متخصصین بپرسید و با بهترین پزشکان گفتگو کنید

شروع مشاوره

جدیدترین پزشکان متخصص اضافه شده در مشاوره آنلاین

اپلیکیشن مشاوره پزشکی

در اپلیکیشن مشاوره پزشکی طبینجا، به سادگی از بین پزشک‌های متخصص و فوق تخصص بیماری های نوزادان و کودکان در هر ساعت از شبانه روز سوال خود را به صورت آنلاین مطرح کنید و مشاوره بگیرید، تا پزشکان در سریعترین زمان پاسخ شما را بدهند.

برای گفتگوی آنلاین با متخصص بیماری های کودکان

متخصص یا پزشک مورد نظر خود را از میان متخصصین کودکان انتخاب کنید

سوال خود را همراه اطلاعات بیماری از متخصص مورد نظر بپرسید

هزینه گفتگو ومشاوره با پزشک را به صورت آنلاین پرداخت کنید

پس از تایید پزشک، تصویر آزمایش و یا فایل صوتی ارسال کنید

پس از پایان مشاوره پزشکی، کیفیت مشاوره خود را از طریق نظرسنجی اعلام کنید

چطور بهترین متخصص کودکان را پیدا کنم؟

در سامانه طبینجا، با ورود به بخش مشاوره پزشکی و سپس نوزاد و کودک، با لیستی از بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص مواجه می شوید. می توانید از میان این پزشکان، با توجه به نظرات و امتیاز بقیه مخاطبان، همچنین تخصص و توضیحات پروفایل آن ها، بهترین متخصص را پیدا کنید.

بیماری های کودکان شامل چیست؟

شایع ترین این بیماری ها شامل سرماخوردگی، عفونت گوش، گلو درد، آر اس وی یا ویروس سینسیشیال تنفسی، عفونت مجاری ادراری، برونشیت، عفونت های پوستی، سرفه، بیماری‌های گوارشی، آنفولانزا، عفونت گلو، بیماری التهاب دهان، التهاب چشمی، سرخک، کرم‌های انگل و .... می شوند.
سوالات متداول
وظایف متخصص کودکان و نوزادان چیست؟
کودکان از زمان تولد باید زیر نظر متخصص کودکان قرار بگیرند تا نحوه رشد آن‌ها بررسی شود و در صورت داشتن بیماری‌های احتمالی، در زمان مناسب شناسایی شود. این متخصصین در زمینه‌هایی مانند اختلالات و مشاوره تغذیه نوزادان، بیماری‌های قلب کودکان، بیماری‌های کلیه کودکان، زردی نوزاد و بیماری‌های خون اطفال، بیماری‌های عفونی، آسم، آلرژی و سرفه مزمن، بیماری‌های غدد و متابولیسم، بیماری‌های گوارشی کودکان، اختلالات رفتاری و شب ادراری، تشنج و بیماری‌های اعصاب می‌توانند به کودک شما کمک کنند.
تخصص کودکان چه فوق تخصص‌هایی دارد؟
این فوق تخصص ها شامل: فوق تخصص کلیه کودکان، فوق تخصص عفونی کودکان، فوق تخصص گوارش کودکان، فوق تخصص غدد و متابولیسم کودکان، فوق تخصص ایمونولوژی و آلرژی کودکان، فوق تخصص قلب، فوق تخصص اعصاب کودکان، فوق تخصص بیماری های خونی، فوق تخصص نوزادان، فوق تخصص پوست کودکان، فوق تخصص ریه و فوق تخصص روماتولوژی کودکان می شوند.
شایع ترین بیماری های مغز و اعصاب در کودکان چیست؟
این بیماری ها شامل فلج اطفال، مننژیت، انسفالیت، اختلال بیش فعالی و نقص توجه یاADHD ، اوتیسم، صرع، اختلالات نورومتابولیک، بیماری‌های خود ایمنی یا عفونی در سیستم عصبی محیطی، بیماری‌های عصبی عضلانی، اختلالات عروقی سیستم عصبی مرکزی، اختلالات حرکتی، آسیب‌های مغزی و فلج مغزی، بیماری‌های متابولیکی مادرزادی، هیدروسفالی، خوانش پریشی یا دیسلکس و ... می‌شوند.
چه مدت زمان میبرد تا متخصصین پاسخگوی سوال من باشند؟
پزشکان طبینجا تا حدود حداکثر 12 ساعت بعد از ثبت درخواست شما پاسخگوی سوال پزشکی شما هستند.
مشاوره آنلاین با پزشک اطفال چه فوایدی دارد؟
مراجعه به دکتر ممکن است برای کودکان و نوزادان همچنین والدین آن‌ها امری دشوار و نیازمند رفت و آمدهای بسیاری باشد که برای آن‌ها ناخوشایند است. همچنین برای خانواده‌هایی که در شهرستان زندگی می‌کنند، گاهی امکان مراجعه حضوری به برخی پزشکان در تهران وجود ندارد. مشاوره آنلاین راه حل این مشکل است. با ورود به بخش مشاوره پزشکی طبینجا، می‌توان از راه دور، بدون دردسر و با هزینه کمتر، با بهترین متخصصین اطفال گفتگو کرد و در زمینه مشکلات کودک مشاوره گرفت.