نتیجه های گذشته
متاسفانه هیچ نتیجه ای یافت نشد
تمامی مناطق

اطلاعات تماس کلینیک تخصصی داخلی مسعود

تهران - خیابان کارگر شمالی - بالاتر از بزرگراه جلال آل احمد - خیابان 19 - پلاک 144 - کلینیک تخصصی گوارش و کبد مسعود

موقعیت مکانی
از قسمت زیر نوبت بگیرید
بخش گوارش بزرگسالان
متاسفانه هیچ نتیجه ای یافت نشد
متاسفانه هیچ کلینیکی برای ایشان در نظر گرفته نشده است
تمامی نوبت های ویزیت ، در این بازه زمانی پر می باشد

درباره کلینیک تخصصی داخلی مسعود

کلینیک داخلی مسعود شامل:
متخصص گوارش
متخصص داخلی

و همچنین کلینیک تخصصی گوارش و کبد مسعود دارای بخش های زیر می باشد:
- بخش اسکوپی شامل
   . آندوسکوپی
   . کلونوسکوپی
   . آندوسونوگرافی
   . آنتروسکوپی
- بخش آزمایشگاه
- بخش تصویر برداری شامل : 
   . سونوگرافی
   . فایبرواسکن
- بخش شیمی درمانی
درخیابان کارگرشمالی و در کوی نوزدهم جایی روبه­ روی کوی دانشگاه تهران، ساختمان چهارطبقه­ ای هست که کلینیک داخلی مسعود و یا به قولی مرکز مشاوره بیماری­ های گوارش و کبد تهران نام دارد. به دلیل دارا بودن کادر بسیار حرفه­ ای در زمینه کبد و مسائل گوارشی باعث شده است تا این موسسه در این زمینه در کشور حرف اول را بزند. این کلینیک اولین موسسه ای است که به طور خصوصی در زمینه گوارش و کبد به صورت تخصصی به فعالیت مشغول است.

این مجموعه ابتدا در قالب یک شرکت سرمایه گذاری با عنوان ساسان البرز طب در سال 1383 شروع به کار کرد؛ و بعد از دو سال تلاش برای تهیه ساختمان، جوازها، تجهیزات و پس از فعالیت آزمایشی چند ماهه بالاخره در سال 1386 با صدور مجوز فعالیت خود را آغاز کرد.

این مرکز دارای بخش هایی از قبیل کلینیک ها یا مطب ها، کموتراپی یا شیمی درمانی، تصویربرداری که فعلا دستگاه سونوگرافی در آنجا فعال است، داروخانه، آزمایشگاه، بخش کلونوسکوپی و آندوسکوپی که به ترتیب تصویر برداری از دستگاه گوارش را بصورت تحتانی و فوقانی انجام می دهند، دابل بالون برای مشاهده طول روده کوچک و آندوسونوگرافی برای تشخیص های پیچیده  و... می باشد.

این موسسه با گردآوری 22 فوق تخصص گوارش و کبد که بیشتر آنها از اساتید برجسته دانشگاهی می باشند توانسته گام مهمی را در بخش درمان بیماری های گوارشی بردارد. این کادر دارای پزشکانی می باشد که هر کدام در یکی از شاخه های گوارش دارای تجربه بیشتری می باشند و این امر باعث می شود تا هر بیماری که در زمینه بیماری های گوارشی به این کلینیک مراجعه می کند به دنبال پاسخ نهایی خود باشد.

از نظر تجهیزات پزشکی نیز باید گفت برخی از دستگاه های موجود در این کلینیک در داخل کشور بی نظیر است، مانند دستگاه " فایبرواسکن " که برای تشخیص میزان سختی بافت کبد از آن استفاده می شود که جایگزین نمونه برداری شده است. و شایان ذکر است که کلینیک مسعود جزو اولین مراکزی است که از این دستگاه استفاده کرده است . لازم به ذکر است که این تکنولوژی چند سالی است که در دنیای پزشکی مطرح می باشد. اولین مرکزی که در کشور آندوسکوپی و دابل بالون را به صورت خصوصی انجام می دهد نیز این مرکز می باشد.  لازم به ذکر است که این مرکز علی رغم هسته تخصصی خود در زمینه گوارش، برای تکمیل فرآیند تشخیصی خود از چند تخصص مرتبط با گوارش نیز دعوت به همکاری نموده است که از جمله این تخصص ها عبارتند از ریه، تغذیه، پستان.

این کلینیک هم دارای مرکزی برای تشخیص و درمان بیماری ها می باشد و هم دارای شرکت های اقماری شکلی است که فعالیت های تحقیقاتی انجام می دهند که از جمله آنها شرکت " ساسان البرز" است. چشم اندازی که مدیران این مجموعه در نظر دارند تبدیل کلینیک به یک بیمارستان فوق تخصصی کوچک در زمینه کبد و گوارش می باشد که حتی بتواند در زمینه سلول های بنیادی و پیوند کبد به فعالیت بپردازد. این مرکز به دلیل نیاز مردم قصد دارد تا درآینده مرکز رادیوگرافی را در کنار خود داشته باشد .
اطلاعات نوبت درخواستی

آیا نوبت پذیرش در روز در تاریخ ساعت برای شما ثبت شود؟

لطفا در صورتی که علائمی مانند تب، سرفه یا سابقه تماس با فرد مبتلا به کرونا طی دو هفته اخیر داشته اید از مراجعه به مطب خودداری کنید. در هنگام مراجعه حتما از ماسک استفاده کنید و جز در موارد ضروری بدون همراه مراجعه نمایید. با تشکر

بدون اتلاف وقت و به جای مراجعه به مطب، تلفنی و یا به صورت چت با پزشک متخصص گفتگو کنید.

پزشکان متخصص پوست و مو
+3
پزشکان متخصص زنان و زایمان
+3
پزشکان متخصص اورولوژی
+3
و صد ها پزشک و متخصص دیگر ...
letter
۱۰۰٪ حفظ
حریم شخصی
speed
پاسخگویی
سریع پزشک
money
تضمین
بازگشت وجه
go consult
%50 تخفیف اولین مشاوره
FST-50