علت زود خوابیدن نعوظ و شل شدن ناگهانی آلت تناسلی

26
164,960
علت زود خوابیدن نعوظ

اختلال نعوظ و می‌تواند شامل تمامی مشکلات مربوط به آلت تناسلی مردان در حین رابطه جنسی باشد از زود خوابیدن نعوظ گرفته تا عدم توانایی در حفظ نعوظ، اختلال در نعوظ یک مشکل جدی و آسیب رسان به رابطه زناشویی زوج‌ها است ممکن است مردان در هر سنی را درگیر می‌کند و برای شما هم پیش آمده باشد که به دلیل برخی اختلالات در دوره‌ای از زندگی خود رابطه‌ی جنسی لذت بخشی را تجربه نکرده باشید.

اختلال نعوظ (ED) در حدود 16 درصد مردان رخ می‌دهد، و این میزان در بین مردان 40 تا 70 ساله بیشتر است. داشتن اختلال نعوظ  ممکن است در بعضی مواقع در بین همه‌ی مردان و در تمامی سنین رخ دهد و این دلیلی برای نگرانی نیست اما اگر این مشکل به طور مداوم رخ می‌دهد باید به پزشک متخصص ارولوژی و یا روانشناس سلامت جنسی (سکسولوژیست) مراجعه کنید.

تا انتهای این مقاله از سایت نوبت دهی آنلاین طبینجا همراه ما باشید تا با متداول‌ترین دلایل زود خوابیدن نعوظ آشنا شوید.

 

تست آنلاین تشخیص بیماری 

نعوظ (erection) چیست؟

نعوظ یا شق شدن پدیده‌ای است که عموما به دنبال تحریکات جنسی یا برانگیختگی جنسی رخ می‌دهد، در برخی مواقع نیز ممکن است به طور خود به خود رخ دهد. نعوظ مردان نتیجه‌ی بر هم کنش عوامل عصبی، روانی، عروقی و فعالیت غدد درون ریز است، در هنگام نعوظ آلت تناسلی فرد منقبض، سفت، متورم و بزرگ می‌شود.

اختلال  نعوظ (erectile dysfunction) یعنی چه؟

اختلال نعوظ مشکل جنسی در مردان است که در آن آلت مردان توانایی نعوظ یا حتی نگه داشتن آن را ندارد. بنابراین در این حالت فرد عملکرد جنسی موفقیت آمیزی ندارد. اختلال نعوظ یکی از رایج‌ترین و اصلی‌ترین دلایل ارضا نشدن مردان محسوب می‌شود این مورد به شدت بر روی اعتماد به نفس فرد و رابطه‌ی عاطفی او اثر گذار است.

مراحل نعوظ و عملکرد جنسی مردان چگونه است؟

پاسخ طبیعی بدن مردان به تحریکات جنسی در 4 مرحله صورت می‌گیرد که شامل:

 1. میل جنسی: قبل از نعوظ جسمانی، تحریک روانی یا جسمی باعث ایجاد هیجان شده و مردان را درگیر رابطه جنسی می‌کند.
 2. هیجان یا برانگیختگی جنسی: نعوظ جسمانی رخ می‌دهد و شروع به مرحله اوج گیری لذت می‌کند. مردان در این حالت متوجه افزایش ضربان قلب، فشار خون، تنفس و بیرون زدن رگ های آلت تناسلی خود خواهند شد.
 3. به ارگاسم رسیدن یا ارضا شدن: اینحالت اوج لذت جنسی است و اغلب (اما نه همیشه) شامل انزال است.
 4. فروکش کردن: بدن و آلت تناسلی مرد به حالت طبیعی خود برمی‌گردد. البته مردان همچنین یک دوره مقاومت دارند که نعوظ دیگر را غیر ممکن می‌کند.

یک مشکل در هر مرحله می‌تواند باعث اختلال نعوظ ناگهانی در فرد شود با آگاهی و درک کامل این مراحل، مردان می‌توانند سلامت جنسی خود را کنترل کنند و مدیریت اختلال نعوظ موقعیتی را یاد بگیرند..در ادامه‌ی مقاله به بررسی عوامل موثر در شل شدن آلت تناسلی می‌پردازیم.

عملکرد جنسی مردان

مطالعه کنید: مایع قبل انزال | هیپوسپادیاس

آیا اختلال نعوظ مشکلی دائمی است؟

بیشتر مطالعات انجام شده حاکی از آن هستند که مردان مبتلا به اختلال نعوظ، حداقل برای مدت شش ماه از مشکلات نعوظ مداوم شکایت دارند. اگر مانند بسیاری از آقایان تنها گاهی اوقات در اتاق خواب دچار چنین مشکلی می شوید، ممکن است دچار اختلال نعوظ موقت شده باشید.

اختلال نعوظ موقت چیست؟

اختلال نعوظ موقتی یا همان زود خوابیدن نعوظ، ناتوانی گهگاه در دستیابی به نعوظ آلت یا حفظ آن است. مردان سالم هم ممکن است در عملکرد جنسی خود در هر چهار بار یکبار چنین مشکلی را تجربه کرده باشند. این یک روال طبیعی از زندگی است و جای نگرانی نیست.

بهتر است مردان با عملکرد طبیعی بدن خود بیشتر آشنا شوند تا در صورت شل شدن آلت تناسلی حین رابطه جنسی نگران نشده و یا حتی افسرده نشوند. اختلال نعوظ موقت به طور ناگهانی اتفاق می‌افتد و ممکن است با میل جنسی کم همراه باشد. مردان مبتلا به این حالت اغلب متوجه می‌شوند که هنوز نعوظ شبانه خود به خودی یا انزال در خواب دارند. در برخی موارد، ممکن است هنگام خودارضایی همچنان نعوظ داشته باشند.

علت عدم نعوظ هنگام دخول چیست؟ (دلیل ناتوانی در دخول)

اضطراب و استرس

استرس از عوامل اصلی و مهم شل شدن آلت تناسلی مردان است. استرس می‌تواند ناشی از هیجان رابطه‌ی جنسی و یا ناشی از استرس‌هایی باشد که فرد در طول روز با آن‌ها رو به رو می‌شود. همچنین منشا دیگری از استرس که باعث بروز اختلال در نعوظ می‌شود این است که ممکن است مردان به دلایل متعدد جامعه شناختی مردانگی خود را با توانایی انجام آن برابر بدانند و همین قضیه باعث بروز اضطراب در آنان شود.

اگر علت زود خوابیدن نعوظ استرس باشد با کنترل شرایط روحی و ایجاد آرامش روانی فرد، می‌توان به راحتی این مسئله را حل کرد.

عوامل روانشناختی

استرس در محل کار یا افسردگی و اضطراب می‌تواند به طور مستقیم بر توانایی فرد در پیشرفت چهار مرحله پاسخ جنسی تأثیر بگذارد. آدرنالین، هورمون استرس، توانایی مردان در رسیدن یا حفظ نعوظ بعد از انزال را مسدود می‌کند. اگر این عوامل روانشناختی ذهن شما را درگیر ساخته باشد احتمالا کاهش میل جنسی را هم تجربه خواهید کرد.

3. زود خوابیدن نعوظ ناشی از عوارض جانبی دارو

بسیاری از داروها می توانند مانع عملکرد صحیح جنسی شوند. در حقیقت، علت از دست رفتن نعوظ حین رابطه ممکن است در 25 درصد موارد مربوط به عوارض جانبی برخی داروها باشد. به همین دلیل بسیار مهم است که با پزشک خود در مورد عوارض جانبی داروهای خود صحبت کنید. تغییر دارو می‌تواند یک راه حل سریع برای درمان عدم حفظ نعوظ موقعیتی باشد.

برخی از این داروها شامل داروهایی برای افسردگی، درد، فشار خون بالا، اسپیرونولاکتون و داروهای مربوط به مشکلات پروستات (پروزاک، والیوم، لوتنسین و پروسکار) هستند. داروهای بدون نسخه نیز می توانند باعث اختلال نعوظ گهگاه و علت خواب رفتن دستگاه تناسلی مردان باشند. داروی معمول سوزش معده، تاگامت، داروهای مخدر مانند متادون، سایمتیدین، مسکن‌های قوی از داروهایی است که می‌تواند باعث شل شدن ناگهانی آلت تناسلی در مردان شود.

زود خوابیدن نعوط ناشی از عوارض دارو

مطالعه کنید: علت سوزش آلت تناسلی مردان

4. الکل و مواد مخدر مثل ماریجوانا

مصرف بیش از حد الکل از راه‌های زیر می‌تواند بر روی نعوظ اثر گذار باشد. 

 • الکل باعث تخریب سیستم عصبی می‌شود.
 • باعث کوچک شدن بیضه‌ها در نتیجه کاهش تولید هورمون جنسی تستوسترون می‌شود.
 • خون‌ رسانی به آلت تناسلی را دچار اختلال می‌کند.
 • ایجاد اختلال در متابولیسم ویتامین A که سبب اختلال در تولید اسپرم‌های طبیعی می‌شود.

الکل و ماری جوانا مواردی هستند که به راحتی در دسترس بوده و میل جنسی مردان را تا حد زیادی کاهش می‌دهند و همچنین از مراحل خاص پاسخ جنسی جلوگیری می‌کنند. علاوه بر این مواد مخدر مانند هروئین و کوکائین می‌توانند باعث زود خوابیدن نعوظ غیرقابل برگشت و یک علت از دست دادن نعوظ مردان به شمار روند.

اعتیاد به مشاهده فیلم‌های پورن

مطالعات نشان می‌دهد مشاهده فیلم‌های پورن می‌توانند بر روی میزان رضایت از رابطه‌ی جنسی، میل جنسی و عدم توانایی نعوظ اثرگذار باشد. با گذشت زمان هم ممکن است توانایی مردان در احساس میل جنسی را کاهش دهد و ممکن است اضطراب عملکردی ناشی از انتظارات غیر واقعی در مورد برخوردهای جنسی با شریک زندگی شان را افزایش دهند. تاثیر این فیلم‌ها به صورت روانی بر فرد وارد می‌شود و این مورد به مرور زمان رخ می‌دهد.

بیماری و سلامت جسمی

بیماری‌هایی مانند دیابت، فشار خون بالا، سکته قلبی، آترواسکلروز (ضخیم و سفت شدن دیواره سرخرگ‌ها به دلیل تجمع چربی یا لخته خون)، مولتیپل اسکلروزیس (MS)، افسردگی، سکته مغزی، آسیب به عصب پودندال (عصب مربوط به ناحیه‌ی کف لگن و آلت تناسلی)، بیماری‌های مربوط به  پروستات، چربی خون بالا، ضربه و آسیب به شریان‌ها، پارکینسون، پیرونی (یک بیماری غیر سرطانی ناشی از بافت اسکار فیبری است که بر روی آلت تناسلی ایجاد می‌شود.) و اختلالات خواب در شل شدن ناگهانی آلت تناسلی موثر هستند.

عوامل زود خوابیدن نعوظ

سبک زندگی نامناسب

بیماری های قلبی و سکته مغزی از دلایل اصلی مرگ و ناتوانی است و مشکلات جنسی می‌تواند نشانه اولیه یک مشکل جدی‌تر در ارگان‌های حیاتی بدن باشد. این بیماری‌ها قبل از اینکه در بزرگتر شدن قلب و مغز تاثیر بگذارد، به عروق کوچک آلت تناسلی آسیب می‌رسانند. مردانی که گاهی دچار اختلال نعوظ می‌شوند، باید نگاه جدی‌تری به سلامتی خود بیندازند و حتما در این مورد با متخصص ارولوژی یا سکسولوژیست مشورت کنند.

کاهش وزن، فعالیت بدنی بیشتر و ترک عادت‌های مضرر مانند سیگار کشیدن، همگی به بهبود وضعیت بیماری‌های شریانی در آلت تناسلی مرد کمک می‌کنند. در صورت جدی نگرفتن این مسئله، وقتی بیماری شریان‌ها وخیم‌تر شود، اختلال نعوظ موقتی می‌تواند دائمی شود.

خستگی جنسی و جسمی

خستگی جسمی بیش از حد می‌تواند مراحل پاسخ جنسی را قطع کند. برخی تحقیقات نشان می‌دهد ورزشکارانی مانند دونده‌های ماراتن یا دوچرخه سوارانی که در طول هفته به شدت تمرین می‌کنند، ممکن است میل جنسی کمتری داشته باشند. همچنین، از آنجا که رابطه جنسی ضربان قلب را افزایش می‌دهد و به عنوان نوعی ورزش هوازی محسوب می‌شود، اگر مردان از نظر جسمی خسته باشند، احتمال نعوظ یا حفظ حالت نعوظ آنها کمتر خواهد شد.

خستگی جنسی یعنی خستگی فرد از آمیزش جنسی و یا فرار از آن، گاهی به دنبال خستگی جنسی افسردگی جنسی نیز پدید می‌آید. به وجود آمدن خستگی جنسی به دلایل مختلفی بستگی دارد از جمله:

 • دفعات زیاد آمیزش جنسی: هر کسی باید بر مبنای شرایط جسمی، جنسی و سنی خود رابطه‌ی جنسی برقرار کند، اگر فرد به شرایط خود توجهی نکند و بیشتر از توان خود به رابطه‌ی جنسی بپردازد ممکن است دچار خستگی جنسی شود.
 • عدم تنوع جنسی و داشتن الگوهای تکراری در رابطه: افراد باید از مکان‌ها، زمان‌ها، پوزیشن‌ها و فانتزی‌های جنسی متفاوتی استفاده کنند تا رابطه‌ی جنسی آن‌ها  حالت یکنواختی نداشته باشد.
 • احساس نارضایتی و عدم کیفیت رابطه‌ی جنسی
 • سرد بودن رابطه‌ی عاطفی
 • خستگی‌های ذهنی و بدنی زیاد
 • پایین بودن هورمون‌های جنسی مردانه مانند تستسترون
 • خودارضایی

ضعف بدنی بعد از رابطه‌ی جنسی در مردان

بعد از رابطه‌ی جنسی دوره‌ای در مردان وجود دارد که به آن دوره‌ی مقاومت می‌گویند. در این دوره نعوظ صورت نمی‌گیرد. مدت زمان دوره‌ی مقاومت از فردی به فرد دیگر، از چند دقیقه تا چند ساعت متغیر است و با افزایش سن مدت زمان این دوره طولانی‌تر می‌شود. بنابراین اگر درست قبل از برقراری رابطه با شریک جنسی خود، اقدام به خود ارضایی کنید ممکن است دچار اختلال در نعوظ شوید. برای مطالعه بیشتر در این مورد می‌توانید مقاله علت ضعف مردان بعد از نزدیکی را مطالعه کنید.

هورمون

کاهش سطح هورمون تستسترون (هورمون مردانه مترشحه از بیضه‌ها) بر روی نعوظ طبیعی و میل جنسی مردانه تاثیر مستقیم دارد. افزایش میزان تستوسترون با روش درمانی جایگزینی کمکی به بهبود نعوظ نمی‌کند بلکه شما باید به دنبال دلیل اصلی کاهش میزان تستوسترون بدن باشید. برای مطالعه بیشتر در این مورد مقاله علائم کاهش سطح هورمون تستوسترون را بخوانید.

افزایش سن

با افزایش سن میزان توانایی افراد برای نعوظ طبیعی کم می‌شود، با بالا رفتن سن قدرت رگ‌های خونی و پمپاژ کردن خون به مرور زمان کاهش یافته بنابراین میزان خون رسانی به آلت تناسلی نیز کاهش می‌یابد از طرفی سطح تستسترون بدن نیز به طور قابل توجهی پایین می‌آید. هر دوی این تغییرات در افراد مسن باعث اختلال نعوظ می‌شود.

استعمال دخانیات

دخانیات و نیکوتین با اثر مستقیم بر رگ‌های خونی آسیب‌های جدی را بر بدن وارد می‌کنند. نیکوتین با تنگ و باریک کردن رگ‌های خونی باعث کاهش جریان خون شریانی در ناحیه‌ی تناسلی و در نتیجه باعث زود خوابیدن نعوظ می‌شود زیرا عملکرد جنسی و نعوظ به سطح مناسبی از خون‌رسانی شریانی بستگی دارند،

علاوه بر این نیکوتین یکی از عوامل اصلی آترواسکلروز، فشار خون بالا، افزایش چسبندگی خون و تمایل بیشتر تجمع کلسترل در رگ‌های خونی است. خوشبختانه ترک دخانیات از جمله سیگار می‌تواند باعث کاهش و یا حتی از بین بردن اختلال نعوظ شود.

میل جنسی کم

میل جنسی کم نسبت به شریک عاطفی و جنسی مرد یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در عدم نعوظ موفق مرد می‌باشد. برای مطالعه بیشتر مقاله علل کاهش میل جنسی در مردان را مطالعه کنید. اگر مسئله میل جنسی کم باشد، مردان بایستی مشکل اساسی را درمان نمایند.

درمان شل شدن نعوظ

درمان اختلال نعوظ موقت

در صورتی که حتی با استفاده از دارو دچار مشکل نعوظ هستید، پزشکان ممکن است از روش های تشخیصی پیچیده تری مانند سونوگرافی آلت تناسلی برای بررسی جریان خون موجود در آن استفاده نمایند. با این وجود اگر گهگاه دچار اینحالت می‌شوید، داروهایی مانند ویاگرا و غیره را خودسرانه مصرف نکنید. مصرف این داروها در طولانی مدت می‌توانند باعث وابستگی روانی و مشکلات جسمانی شوند. ابتدا باید علت این مشکل را به صورت ریشه‌ای پیدا کنید و با از بین بردن علت زود خوابیدن نعوظ می توانید آن‌ را درمان کنید.

 

داروی گیاهی و قرص گیاهی برای حفظ نعوظ مردان

 • قرص روکش‌دار آفرودیت گل دارو
 • قرص ایکس اید گلدن لایف
 • قرص لیبیدوکس ایران داروک
 • قرص سنس باریج اسانس

توجه داشته باشید که ممکن است مصرف این قرص‌ها برای شما عوارضی مانند اختلال در فشار خون، حالت تهوع و استفراغ، معده درد، سر درد، سر گیجه و احساس کرختی به همراه داشته باشد. قبل از مصرف هر گونه داروی خوراکی بهتر است با پزشک متخصص اورولوژی و یا سکسولوژیست مشورت کنید.

دمنوش برای حفظ نعوظ مردان

برخی دمنوش‌ها مانند یک چای تقویت جنسی عمل می‌کنند برخی از این دمنوش‌ها شامل موارد زیر می‌باشد:

 • دمنوش ماکا
 • چای جینسینگ (Panax Ginseng)
 • دمنوش جینکو بیلوبا
 • چای سبز
 • دمنوش دارچین، زنجبیل و هل
 • دمنوش گل شقایق و گل قاصدک
 • گل گاو زبان و زعفران
 • دمنوش خار خاسک
 • دمنوش مرزه
 • دمنوش جوز هندی
 • دمنوش شنبلیله و شبدر
 • دمنوش گیاه بز شاخ‌دار

دمنوش برای تقویت قوای جنسی مردان 

 • معجون حاوی مغزهای خام بادام، گردو، فندق، پسته، بادام هندی به همراه دارچین، هل، شیره انگور، عسل و ارده را روزی 3 قاشق میل کنید.
 • معجون حاوی بادام، فندق، پسته‌ی کوهی، نارگیل، کنجد سیاه، بادام هندی، جوانه گندم، شیره‌ی خرما، زعفران دم کرده، هل، دارچین، زنجبیل، وانیل و عسل

تمرینات ورزشی برای درمان زود خوابیدن نعوظ

تمرینات ورزشی برای حفظ نعوظ مردان

 • دوچرخه سواری
 • بوکس
 • قایقرانی
 • دویدن
 • پرش 
 • شنا
 • تمرینات کگل (Kegel exercise) و کف لگن: این ورزش ماهیچه‌ی پایین لگن و شرمگاهی را تقویت می‌کند. در حالت دراز کشیده به پشت قرار بگیرید، کف دست‌ها را کنار خود بر روی زمین قرار دهید و زانوهایتان را به حالت عادی خم کنید. در حالی که کف پاهایتان بر روی زمین است لگن خود را به سمت بالا خم کنید. این ورزش را روزانه و به طور مرتب انجام دهید.

کلام آخر

رابطه‌ی جنسی جز جدا نشدنی رابطه‌ی عاطفی افراد است که کیفیت و عملکرد آن به شدت بر روی اعتماد به نفس فرد و رابطه‌ی عاطفی آن‌ها اثر گذار است. یکی از مشکلات اساسی که ممکن است برای هر مردی رخ دهد زود خوابیدن نعوظ در طولانی مدت است. خوشبختانه با بررسی علت بروز آن، این مشکل حل شدنی است.

بهتراست برای حل این مشکل به سراغ پزشک متخصص اورولوژی یا روانشناس سلامت (سکسولوژیست) بروید تا به صورت دقیق و علمی مشکل شما حل شود. از خود درمانی و مصرف خودسرانه دارو به شدت پرهیز کنید.

ما در این مقاله از سایت نوبت دهی آنلاین پزشکی طبینجا سعی کردیم علت و راه‌های درمانی اختلال نعوظ را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. شما می توانید با استفاده از سامانه نوبت دهی اینترنتی طبینجا، بصورت آنلاین از متخصصین اورولوژی ما نوبت بگیرید.

سوالات متداول درباره‌ی علت زود خوابیدن نعوظ و شل شدن ناگهانی آلت تناسلی

مردان تا چه سنی نعوظ دارند؟

به طور طبیعی و در شرایط کاملا سالم جسمی، مردان از سن بلوغ و تا پایان عمر توانایی نعوظ دارند اما این مورد برای همه‌ی آقایان صادق نیست چرا که با بیماری‌های جسمی و روحی، سن نعوظ کاهش می‌یابد.

برای حفظ نعوظ چه غذایی بخوریم؟

برای تقویت نعوظ می‌توانیم خوراکی‌هایی مانند غلات، سبزیجات، هندوانه، گوجه فرنگی، گریپ فروت، آجیل و خشکبار( حاوی ویتامین E، فیبر و اسید فولیک هستند)، ماهی‌های مختلف، چای تلخ، سیر، زعفران، میخک، هل، چای سبز، شکلات تلخ، هلو، جو دو سر، لوبیا، هویج، زنجبیل، عسل، بامیه، توت فرنگی، نارگیل، موز، انجیر، مواد غذایی سرشار از ویتامین C، زیتون، فلفل، قهوه، اسفناج، انار، مرغ، تخم مرغ، جگر، کرفس و دارچین را مصرف کنیم و مصرف مواد غذایی مانند گوشت قرمز، لبنیات پر چرب، قند‌های فرآوری شده و الکل را کاهش دهید.

چه قرص‌های سفت کننده کمر و آلت تناسلی هستند؟

قرص‌هایی مانند زینک، هارد آن (Hard on)، ویاگرا (Viagra)، واکادول زرد (Vakadol)، وایمکس (Vimax)، مکس پاور (Max power) و قرص مکس من (Max man) بر روی تقویت و سفت کردن آلت تناسلی مرد موثر هستند.

علت شل شدن آلت تناسلی حین رابطه چیست؟ (علت خوابیدن آلت وسط سکس / علت شل شدن دستگاه تناسلی مرد حین رابطه)

تمامی مواردی که در ابتدای مقاله ذکر کردیم شامل این مورد نیز می‌شود.

5/5 - (6 امتیاز)

26 دیدگاه‌ها

 1. اگر علت عدم نعوظ حین رابطه اضطراب و افسردگی باشه چه دارویی استفاده میشه؟ روی انزال زودرس هم تاثیر میزاره

  • باید علت اختلال روحی برطرف بشه و در صورت شدید بودن ممکنه نیاز به درمان دارویی باشه. یکی از عوامل مهم در داشتن رابطه جنسی موفق، داشتن رابطه عاطفی مناسب با شریک جنسی هست.
   شما میتونید از روانشناسان طبینجا در این باره کمک بگیرید.

  • سلام من موقع سکس آلتم دیر نعوذ میکنه بعد هم بعضی وقتا وسط رابطه شل میشه لطفا راهنمایی کنید

 2. سلام. من زود انزالی شدید دارم، بطوریکه زود آلتم میخوابه. واقعا نمیدونم چیکار کنم. چه دارویی پیشنهاد میدین؟ دیگه از مصرف اسپری تاخیری خسته شدم

  • علت زود انزالی بیشتر مسائل روانی و استرس و فشارهای عصبی ناشی از برقراری رابطه جنسی هست. اگر متاهل هستید بهتره زمان معاشقه رو طولانی تر کنید و فاصله بین رابطه ها کمتر بشه.
   اگر مشکل فراتر هست میتونید با متخصصین اورولوژی طبینجا بصورت آنلاین گفتگو کنید.

  • سلام حسین جان به نظر علت اصلی این مشکل باید تحریک روانی بالای خودت و عدم آرامش و اضطراب از نزدیکی باشه اگر این حالتهارو دارید پیشنهاد میکنم مدتی شرایط بسیار آرامی از لحاظ تایم و سایر عوامل و برای خودتون مهیا کنید و مدتی هم نیم ساعت قبل از نزدیکی از پماد زی لاپی البته بامشورت پزشک خودتون و درصورت نداشتن مشکل فشارخون یا نارسایی دیگری استفاده کنید

  • سلام من دو هفته است که از پودر چاقی استفاده میکنم و غذا هم خیلی زیاد شود ولی از وقتی که این دارد رو استفاده کردم مشکل شل شودم الت پیدا کردم از قرص سیدنافید هم استفاده میکنم ولی باز شل میشه بعد کمر هم پور جوش شوده کف پام هم سوزش پیدا کرده لطفا راه نمای کنید قبلا هفته سه رابطه داشتم تو هر رابطه دو ساعت بود هیچ مشکلی نداشتم

 3. سلام من الان چند بار هست که موقع نزدیکی آلتم شل میشه و نمیتونم رابطه خوبی رو برقرار کنم
  این مشکل بعد از استفاده از قرص ترامادول برام پیش اومد الان نمیدونم چیکار کنم ممنون میشم راهنماییم کنید برای رفع مشکلم.

 4. سلام پورن خیلی اثر داره عوامل اصلی زود انزالی و شل شدن میل جنسی از بین می بره لطفا فیلمای پورن وغیر هرچه زودتر قطع کنید یک مدت کوتاه توانایی بدست خواهد امد …..

 5. سلام بنده 33سالمه و یک سال میشه که مشکل عذم نعوض دارم ابتدا از عدم نعوظ، صبحگاهی شرو شد الانم که دیگه حتی با تحریککردن هم بزور اونم نصفو نیمه نعوظ دارم، نمیدونم چکار کنم

 6. سلام آیا شماره تلفنی هست که بخوام مستقیم با شما حرف بزنم درباره مشکلم چون من خارج از کشورم

  • سلام و وقت بخیر
   در صورتی که امکان پرداخت از داخل کشور را دارید، دسترسی با ایمیل برای شما فراهم میشه و میتونید از مشاوره متنی یا ویدئویی استفاده کنید.
   امکان مشاوره تلفنی برای افراد خارج از کشور وجود ندارد.

  • سلام من مدت یکساله که میل جنسیم کم شده ،
   ودر حال حاضر هیچ حسی نسبت به رابطه جنسی ندارم ،،و همچنین آلتم هر دوشل شده ،حتی پوست تخم ها کامل شل شده ،
   فقط موقعه ی نزدیکی اونم با لمس کردن طرف مقابل آلتم نعوذ میشه ولی سفت نمیشه ،
   و زود انزا هم شدم

 7. سلام چند ماهی هست ک دچار این مشکل شدم قبل از رابطه بشدت سفت و بلند میشه بلافاصله حین رابطه حالت خودش رو از دست میده مدتی مشکلات شغلی و استرس و … داشتم اما الان مشکل استرس و … حل شده ولی این حالت در من از بین نرفته لطفا راهنمایی کنید

 8. سلام
  بنده 33 سالمه و مجرد هستم
  به چه علت نمیدونم اما دیرارضام تایمی حدود چهل دقیقه
  تو زندگیم هیچ وقت توی خواب جنب نشدم و پیگیر علتش هم نبودم هیچ وقت
  اما چند ماهیه که حین رابطه نعوظ خودم رو از دست میدم
  من متاهل نیستم و رابطه هام بیست روز یا ماهی یکباره
  اما جدیدا این مشکل برام پیش اومده و واقعا نمیدونم چی کارش کنم
  چون روی کارم، غذا خوردنم و افکارم تاثیر منفی گذاشته و دچار افسردگی شدم
  حتی از قرص سیلدنافیلد و مدلهای دیگه اون هم استفاده کردم با دوزهای مختلف اما واقعا هیچ تاثیری نداشت به هیچ وجه
  میدونم مشکلم چیزیه که هیچکس نمیتونه درستش کنه غیر خودم اما خودمم از درست کردنش ناامید شدم
  دقیقا قبل از شروع رابطه این به ذهنم میاد که این بارم همون اتفاق میوفته
  الان حدود دو هفتس که حس میکنم هیچ احساسی به جنس مخالف ندارم

 9. سلام من ۳۳ سالمه میل جنسی خیلی بالاست ولی تقریبا از نوجوانی متوجه شدم که کنترل آلت خودم رو ندارم و وقتی هایی که میخوام وارد رابطه بشم با وجود اینکه شهوت بالایی دارم آلتم شله و به محض شروع رابطه می خوابه و حتما باید از قرص ویگرا استفاده کنم ولی زمانی که رابطه ندارم و فیلم پورن میبینم سریعا سفت میشه و این باعث شده اعتماد بنفس خودم رو از دست بدم و کمتر وارد رابطه بشم واقعا حالت خیلی بدیه و باعث شده به خود ارضایی روی بیارم چون این کار رو نکنم حالت عصبی بهم دست میده

  • سلام
   بهتره حتما با یک روانشناس در این باره مشورت کنید چون برای بهبود وضعیتتون به مشاهده پورن روی آوردین که این باعث وخیم تر شده شرایطتون شده.
   روانشناس برای کنترل این شرایط بر حسب شرایط شما روش های جایگزین مناسبتری رو پیشنهاد خواهد کرد.

 10. سلام روز تان بخیر
  مشکل بنده اینه که بعد از مدتی نزدیکی الت من شل میشه دیکه بلند نمشه
  بی زحمت میشه مرا راهنمایی کنید چطور این مشکلم را حل کنم

 11. سلام من ۳۳ سالمه میل جنسی بالایی دارم وسط رابطه التم میخوابه علتشو نمیدونم چرا اینطوری میشه هرچند وقت رابطه اینطوری میشه ممنون میشم راهنماییم کنید

 12. سلام خسته نباشی من ۳۰ سالمی ۳ماه که آلتم سفت نمیشه باید چکار کنم قبل از ۳ ماه خیلی عالی بود راهنمای کنید ممنونم

 13. سلام و عرض ادب من ۲۲ سالمه و عالت تناسلیم یک ماهه سفت نمیشه و موقعه رابطه با همسرم بعد از ارضا شدن زود شل میشه و همسرم بهم تهمت میزنه ک شاید اعتیاد داشته باشم ممنون میشم راهنمایی کنید چکار کنم ک بعد از رابطه زود شل نشه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید